Polska, szóstak koronny, 1683 / TLB

Stara Polska XVI-XVII w. (szóstaki, półgrosze, trojaki i dwudenary)

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 16-02-2012 21:18:00
75620
Opis: Polska - Jan III Sobieski 1674-1696, szóstak koronny, 1683 / TLB, Bydgoszcz, popiersie króla w płaszczu, tarcze łukowate, pod nimi herb Leliwa
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje:

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 2974

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  60 zł
4)  55 zł