Polska, półgrosz litewski, 1547

Stara Polska XVI-XVII w. (szóstaki, półgrosze, trojaki i dwudenary)

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 16-02-2012 20:53:00
75595
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572, półgrosz litewski, 1547, Wilno
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: piękny blask menniczy

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 2492

1)  80 zł
2)  75 zł