Polska, szóstak koronny, 1664 / AT

Stara Polska XVI-XVII w. (szóstaki, półgrosze, trojaki i dwudenary)

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 16-02-2012 21:14:00
75616
Opis: Polska - Jan II Kazimierz 1649-1668, szóstak koronny, 1664 / AT, Kraków
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ślady po korozji

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 3112

1)  20 zł
2)  18 zł