Polska, półgrosz litewski, 1557

Stara Polska XVI-XVII w. (szóstaki, półgrosze, trojaki i dwudenary)

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 16-02-2012 20:59:00
75601
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572, półgrosz litewski, 1557, Wilno
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: niewielkie ślady korozji, ale zachowany blask menniczy

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 1191

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  36 zł