Polska, półgrosz koronny
Stara Polska XVI-XVII w. (szóstaki, półgrosze, trojaki i dwudenary)
Polska, półgrosz koronny
Cena wylicytowana: 24 zł
75574
Opis: |
Polska - Jan Olbracht 1492-1501, półgrosz koronny, z rozetką pod koroną |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 808
1) 24 zł
min |