Aukcja nr 9

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
Jesteś w: A9  POLSKA  Jan Kazimierz 1648-1668
473 Jan Kazimierz 1648-1668
szóstak 1657, Kraków, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kop.132.VL2 -r-, Gum.1684
40 zł
474 Jan Kazimierz 1648-1668
szóstak 1658, Kraków, j.w., Kop.134.VIII -rr-, Gum.1687, T.15, typ szóstaka bardzo rzadko występujący w handlu
80 zł
230 zł
475 Jan Kazimierz 1648-1668
szóstak 1661, Bydgoszcz, j.w., Kop.I 14.Xb2-r-, Gum.1700
35 zł
476 Jan Kazimierz 1648-1668
szóstak 1665, Wilno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Pogoń i napis, Kop.190.11.2 -r-, Gum.1886
III-
VF-
60 zł
477 Jan Kazimierz 1648-1668
trojak 1662, Kraków, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herby i napis, Kop.130.IV.2b -r-, Gum.1675
III-
VF-
80 zł
210 zł
478 Jan Kazimierz 1648-1668
dwugrosz 1650, Bydgoszcz, Aw: Orzeł i napis, Rw: Korona i napis, Kop.109.IIIa -r-, Gum.1663, typ rzadko spotykanyw handlu
50 zł
65 zł
479 Jan Kazimierz 1648-1668
dwugrosz 1651, Elbląg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herb Elbląga i napis, Kop.225.Ib -rr-, Gum.1963, moneta rzadkospotykana w handlu
250 zł
200 zł
480 Jan Kazimierz 1648-1668
dwugrosz 1651, Toruń, Aw: j.w., Rw: Herb Torunia i napis, Kop.204.I -rr-, Gum.1939, moneta rzadko spotykanaw handlu
250 zł
200 zł
481 Jan Kazimierz 1648-1668
dwugrosz 1652, Wschowa, Aw: Orzeł i napis, Rw: Korona i napis, Kop.68.I1,2 -rr-, Gum. 1669, T.8, rocznik rzadkowystępujący w handlu; ładna patyna
80 zł
170 zł
482 Jan Kazimierz 1648-1668
półtorak 1662, Poznań, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Jabłko i napis, Kop.83.Ip.5b -r-, Gum. 1660, typ monety rzadkospotykany w handlu
60 zł
50 zł
483 Jan Kazimierz 1648-1668
szeląg 1650, Wschowa, Aw: Monogram, Rw: Napis, Kop.64.II -r-, Gum.1633, bardzo rzadki w tym stanie zachowania
250 zł
410 zł
484 Jan Kazimierz 1648-1668
szeląg 1652, Wilno, Aw: Monogram, Rw: Pogoń i cyfra 360, Kop.181,1 -rrr-, Gum.1860, moneta bardzo rzadkospotykana w handlu
60 zł
50 zł
485 Jan Kazimierz 1648-1668
szeląg 1661, Wilno, Aw: Monogram i napis, Rw: Pogoń i napis, podobny do Kop.183.111.4 -rrr-, nie notowana odmianaszeląga bez liczby 60 pod Pogonią
30 zł
55 zł