Aukcja nr 9

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
Jesteś w: A9  POLSKA
566 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1776, Warszawa, j.w., Plage 328, za głową punca kolekcjonerska Potockich z herbem Pilawa
80 zł
85 zł
567 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1777, Warszawa, j.w., Plage 329
80 zł
95 zł
568 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1779, Warszawa, j.w., Plage 331
80 zł
85 zł
569 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1783, Warszawa, j.w., Plage 335, wada blachy
70 zł
160 zł
570 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1787, Warszawa, Aw: j.w., Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 339
70 zł
75 zł
571 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1789, Warszawa, j.w., Plage 341
85 zł
90 zł
572 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1791, Warszawa, j.w., Plage 343, lekko justowana na awersie i rewersie
70 zł
95 zł
573 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1791, Warszawa, j.w.
70 zł
60 zł
574 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1794, Warszawa, j.w., Plage 347
65 zł
52 zł
575 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1768, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, rzadki w tym okresie destrukt menniczypowstały na skutek podwójnego uderzenia stemplem
70 zł
155 zł
576 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1766, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 272
50 zł
40 zł
577 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1766, Warszawa, j.w., Plage 273
50 zł
40 zł
578 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1767, Warszawa, j.w., Plage 276
55 zł
45 zł
579 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1788, Warszawa, Aw: j.w., Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 296
55 zł
65 zł
580 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1788, Warszawa, j.w.
55 zł
65 zł
581 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1792, Warszawa, j.w., Plage 300, justowana na awersie
45 zł
48 zł
582 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 grosze 1766, Warszawa. Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Napis, Plage 244
40 zł
32 zł
583 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
zestaw: 2 grosze srebrne 1766 i 10 groszy miedzianych 1787, Warszawa, Plage 242, Plage 232, razem 2 sztuki
60 zł
50 zł
584 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
zestaw: 2 grosze srebrne 1767 i 10 groszy miedzianych 1788, Warszawa, Plage 246 i Plage 233, razem 2 sztuki
60 zł
50 zł
585 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
zestaw: 2 grosze srebrne 1769 i 10 groszy miedzianych 1790, Warszawa 1790, Plage 251 i Plage 235, razem 2 sztuki
60 zł
50 zł