Aukcja nr 7

USD/PLN: 2.230 | EUR/PLN: 2.600 | data: 21-05-1994
Jesteś w: A7  MEDALE  ŚLĄSK
medal chrzcielny 3 dukatowy autorstwa J. Buchheima (XVII w.), Aw: Siedzący Jezus z krzyżem i gałąz.. medal chrzcielny 3 dukatowy autorstwa J. Buchheima (XVII w.), Aw: Siedzący Jezus z krzyżem i gałąz..
753 ŚLĄSK
medal chrzcielny 3 dukatowy autorstwa J. Buchheima (XVII w.), Aw: Siedzący Jezus z krzyżem i gałązkąoliwną, wokół napis, Rw: Napis poziomy, FbSg.-, złoto 30 mm, 10,3 g.
600 zł
480 zł
medal chrzcielny, sygnowany I K (Johann Kittel- koniec XVII w.), Aw: Ołtarz z otwartą Biblią, wokó.. medal chrzcielny, sygnowany I K (Johann Kittel- koniec XVII w.), Aw: Ołtarz z otwartą Biblią, wokó..
754 ŚLĄSK
medal chrzcielny, sygnowany I K (Johann Kittel- koniec XVII w.), Aw: Ołtarz z otwartą Biblią, wokół napis,Rw: Scena chrztu, wokół napis, FbSg.5040, srebro 49 mm, 28,3..
200 zł
300 zł
755 ŚLĄSK
medal historyczny nie sygnowany autorstwa Wilhelma Kittla, wybity w 1741 r. z czasów pierwszej WojnyŚląskiej, Aw: Siedząca Silesia na tle sarkofagu Karola VI i napis ..
80 zł
110 zł
medal z uchem, nie sygnowany, b.d., poświęcony hrabiemu von Hoym- ministrowi króla Fryderyka II, A.. medal z uchem, nie sygnowany, b.d., poświęcony hrabiemu von Hoym- ministrowi króla Fryderyka II, A..
756 ŚLĄSK
medal z uchem, nie sygnowany, b.d., poświęcony hrabiemu von Hoym- ministrowi króla Fryderyka II, Aw:Popiersie hrabiego i napis, Rw: Słońce nad Śląskiem, srebro 31 mm,..
80 zł
160 zł