Aukcja nr 69

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 4.170 | data: 25-11-2017
Jesteś w: A69  MEDALE  POLSKA  August II Mocny 1697-1733
773 POLSKA / August II Mocny 1697-1733
medal sygnowany C-W (C. Wermuth), 1704, Podróż do Polski, Aw: Głowa króla w prawo, napis otokowy: AUGUST II D G REX POL M D LIT & EL SAX, drugi mały napis otokowy: QU..
1 500 zł
0 zł
774 POLSKA / August II Mocny 1697-1733
medal autorstwa Heinricha Paula Groskurta wybity w 1709 r, z okazji zjazdu i podpisania przymierza trzech Fryderyków; władców Danii, Prus i Polski przeciw Karolowi X..
1 000 zł
1 000 zł
775 POLSKA / August II Mocny 1697-1733
żeton z 1717 r., upamiętniający podpisanie ugody między królem a skonfederowaną szlachtą po trwającej niemal dwa lata Konfederacji Tarnogrodzkiej. Aw: Widok miast i w..
400 zł
825 zł
776 POLSKA / August II Mocny 1697-1733
medal pośmiertny z 1733 r, autorstwa Grosskurt’a, Aw: Popiersie króla w zbroi na postumencie w prawo, na ramieniu inicjały medaliera H P G, wokoło podwójny napisy D G..
I/I-
UNC/UNC-
17 500 zł
26 000 zł