Aukcja nr 69

USD/PLN: 3.600 | EUR/PLN: 4.200 | data: 25-11-2017
Podane kursy walut nie są ostateczne i mogą ulec zmianie w dniu aukcji
Jesteś w: A69  ODZNAKI I ODZNACZENIA
820 POLSKA
Polska Odznaka Zaszczytna za Zasługi Wojenne 1831, ustanowiona przez cara Mikołaja I wprowadzona jego rozkazem 12 stycznia 1932 roku (31 grudnia 1831 roku w/g starego..
2 500 zł
821 AUSTRIA
Order Żelaznej Korony, III klasa, wersja z dekoracją wojenną, nadawany od 1815/1816 do 1918, za wyjątkowe zasługi dla cesarstwa (tylko mężczyznom). Odznaczenie w zło..
10 000 zł
822 AUSTRIA
Order Leopolda Krzyż Kawalerski, wersja z dekoracją wojenną w postaci gałązek laurowych tzw. Kriegsdekoration dodawanych od 1860 r., order nadawany od 1808 do 1918 za..
7 000 zł
823 AUSTRIA
Order Leopolda Krzyż Kawalerski, wersja bez dekoracji wojennej,order nadawany od 1808 do 1918 za zasługi cywilne i od 1860 również za wojskowe (tylko mężczyznom). W r..
7 500 zł
824 AUSTRIA
Order Franciszka Józefa, Krzyż Kawalerski, wykonany w złocie próby 18 karat (0,750), waga 12,68 grama, wersja bez dekoracji wojennych, wybity przez wiedeńskiego grawe..
3 500 zł
825 AUSTRIA
Złoty krzyż zasługi z koroną dla cywili -Zivil-Verdienstkreuz. Wykonany w złocie próby 18 karat (0750), waga 15,95 grama przez firmę wiedeńską “V.MAYER´s SÖHNE,sygnow..
2 500 zł
826 AUSTRIA
Złoty Medal Waleczności -Goldene Tapferkeitsmedaille, wersja z lat 1859-1866, (krótki okres nadań), wybity w złocie próby dukatowej 0,986. Na uszku punce złota wykona..
15 000 zł
827 ROSJA
Medal za Wojnę z Turcją 1828-1829, ustanowiony przez cara Mikołaja I 1 października 1829 roku, srebro 10.01 g, 25 mm, brak wstążki, Diakow 473.1 R1
750 zł
828 ROSJA
Cesarski i Królewski Order św. Stanisława II klasy z mieczami za zasługi wojenne, włączony do systemu orderów rosyjskich przez cara Mikołaja I w 1831 roku, emisja od ..
1 500 zł