Aukcja nr 54

USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013
586 Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
3 ruble = 20 złotych 1837, Petersburg, złoto 3.91 g, Plage 305, Bitkin 1078 (R)
9 000 zł
8 500 zł
587 Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, Plage 323, Bitkin 1087, bardzo ładne, patyna
1 250 zł
1 600 zł
588 Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Petersburg, Plage 328, Bitkin 1090, mennicze drobne wady blachy, ładny połysk menniczy, delikatna patyna
1 500 zł
3 000 zł
589 Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Warszawa, małe cyfry daty, Plage 325, Bitkin 1132, bardzo ładne
1 250 zł
2 400 zł
590 Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
rubel 1842, Warszawa, Plage 425, Bitkin 415, bardzo ładny
II/II+
EF/EF+
800 zł
1 800 zł
591 Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
3/4 rubla = 5 złotych 1839, Warszawa, Plage 363, Bitkin 1145, patyna
400 zł
850 zł
592 Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
połtina 1854, Warszawa, Plage 452, Bitkin 440, ładnie zachowany egzemplarz, delikatna patyna
300 zł
1 100 zł
593 Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
30 kopiejek = 2 złote 1839, Warszawa, odmiana z wystającym środkowym piórem w ogonie Orła, Plage 378, Bitkin 1159, bardzo ładne
II/II+
EF/EF+
300 zł
800 zł
594 Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
25 kopiejek = 50 groszy 1845, Warszawa, Plage 384, Bitkin 1521 (R1), rzadszy rocznik, ładne, patyna
800 zł
2 800 zł
595 Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
25 kopiejek = 50 groszy 1846, Warszawa, Plage 385, Bitkin 1252, ładne, patyna
750 zł
1 000 zł
596 Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
25 kopiejek = 50 groszy 1846, Warszawa, Plage 385, Bitkin 1252, delikatna patyna
400 zł
550 zł
597 Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
20 kopiejek = 40 groszy 1850, Warszawa, przy związaniu wieńca 2 jagódki, Plage 396, Bitkin 1263
300 zł
750 zł
598 Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
15 kopiejek = 1 złoty 1835, Warszawa, odmiana z dużymi cyframi daty oraz kropką po ZŁOTY i po dacie, Plage 403, Bitkin 1165, na rewersie rysa, drobne uszkodzenia obrz..
200 zł
440 zł
599 Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
15 kopiejek = 1 złoty 1839, Warszawa, Plage 412, Bitkin 1172, wyśmienicie zachowane, delikatna patyna
I/I-
UNC/UNC-
500 zł
2 400 zł
600 Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
15 kopiejek = 1 złoty 1839, Warszawa, Plage 412, Bitkin 1172, ładne
150 zł
440 zł
601 Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
15 kopiejek = 1 złoty 1840, Petersburg, Plage 416, Bitkin 1122, bardzo ładne, patyna
I-/II+
UNC-/EF+
1 000 zł
2 400 zł
602 Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
3 kopiejki 1856, Warszawa, Plage 470, Bitkin 454
500 zł
1 800 zł
603 Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
1 kopiejka 1859, Warszawa, Plage 504, Bitkin 478, bardzo ładna, patyna
200 zł
650 zł
604 Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
1 kopiejka 1860, Warszawa, Plage 505, Bitkin 479, ładny egzemplarz, patyna
150 zł
600 zł
605 Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
dienieżka 1850, Warszawa, Plage 512, Bitkin 872, bardzo ładna, patyna
II+/I-
EF+/UNC-
500 zł
1 500 zł