Aukcja nr 54

USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013
911 Odznaka Pamiątkowa z wyścigu objazdowego PZTZ 1899, srebro 13.85 g, 40 x 33.4 mm, na stronie odwrotnej rysy II
300 zł
420 zł
912 I nagroda za wyścig kolarski na 15 km - Towarzystwo Kolonii Wakacyjnych ze Lwowa, medal sygnowany BF, srebro 14.57 g, 42 x 33 mm, na obrzeżu imiennik wytwórcy i austr.. II
300 zł
340 zł
913 Odznaka Pamiątkowa sekcji kolarskiej Klubu Sportowego Goplanii Inowrocław, srebro 10.23 g, 37.7 x 25 mm III+
300 zł
340 zł
914 Odznaka Pamiątkowa Kaliskiego Towarzystwa Wioślarskiego, biały metal oksydowany 43.5 x 29 mm, emalia, wstążka I
300 zł
400 zł
915 Odznaka Pamiątkowa Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego REKORD, biały metal oksydowany 39.5 x 28 mm, emalia, na stronie odwrotnej wygrawerowane nazwisko J. Jakubow.. I
300 zł
500 zł
916 nienadany medal za wyścig wodny Włocławskiego Towarzystwa Wioślarskiego, srebro 15.69 g, 32.4 mm, wstążka I
300 zł
917 Odznaka Pamiątkowa Włocławskiego Towarzystwa Wioślarskiego, REKORD, biały metal 40 x 28.2 mm, emalia, wstążka I
300 zł
300 zł
918 Odznaka Pamiątkowa Włocławskiego Towarzystwa Wioślarskiego, biały metal oksydowany 36 x 27 mm, wstążka I
250 zł
200 zł
919 żeton Włocławskiego Towarzystwa Wioślarskiego zrobiony na 20 fenigówce Królestwa Polskiego, strona główna litery WTW w ozdobnej ligaturze i data 1918, strona odwrotna.. I
200 zł
920 Odznaka Pamiątkowa w kształcie krzyża Za Biegi Przełajowe, mosiądz 55.4 x 48 mm, emalia, na stronie odwrotnej napis ZA PRZEŁAJ I
300 zł
921 Odznaka Pamiątkowa na 20 -lecie Klubu Sportowego Czarni Lwów 1903-1923, mosiądz srebrzony, 25.5 x 20 mm II
200 zł
160 zł
922 medal za III miejsce w wyścigu rowerowym i biegu na przełaj w Brześciu nad Bugiem 11.X.1925 rok, srebro 12.91 g, 35.6 x 28 mm II
300 zł
240 zł
923 Odznaka Pamiątkowa na 25 lecie Klubu Sportowego Cracowia w Krakowie 1907-1932, złoto 3.58 g, 23.5 mm, emalia, na stronie głównej miennik wytwórcy JM i państwowa próba.. II
1 000 zł
4 200 zł
924 nienadana Odznaka Pamiątkowa za ZAWODY ZW(iązku) STRZELECKIEGO 1938, brąz 39 x 37 mm I
200 zł
925 ROSJA
medal pośmiertny Na Pamiątkę Panowania Aleksandra III 1881-1894, srebro 11.86 g, 28 mm, Diakov 1094.1
300 zł
300 zł
926 ROSJA
Krzyż św. Jerzego, 3 stopień, biały metal 34 x 34 mm, na stronie odwrotnej numer 337-049 i litery Б - M, Diakov 1132.14 (R1)
1 000 zł
wycofane
927 ROSJA
Krzyż św. Jerzego, 4. stopień, srebro 9.95 g, 34 x 34 mm, na stronie odwrotnej numer 686-707, Diakov 1132.4 egz. z aukcji Sincona 7/2048, wyśmienicie zachowany, patyna
400 zł
950 zł
928 ROSJA
medal Za Gorliwość, srebro 16.57 g, 30 mm, Diakov 1138.3, patyna
300 zł
380 zł
929 ROSJA
medal Na 25 -lecie Szkoły Cerkiewno-Parafialnej 1884 - 1909, srebro 11.54 g, 28.5 mm, Diakov 1475.1 (R2), na obrzeżu sygnatura wytwórcy ИЛ, rzadki, patyna
600 zł
850 zł
930 ROSJA
medal Na Pamiątkę 300-lecia Panowania Dynastii Romanowych 1613-1913, brąz złocony 28 mm, Diakow 1548.3, pięknie zachowany
200 zł
320 zł