Aukcja nr 54
USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013
911 | Odznaka Pamiątkowa z wyścigu objazdowego PZTZ 1899, srebro 13.85 g, 40 x 33.4 mm, na stronie odwrotnej rysy |
300 zł 420 zł
912 | I nagroda za wyścig kolarski na 15 km - Towarzystwo Kolonii Wakacyjnych ze Lwowa, medal sygnowany BF, srebro 14.57 g, 42 x 33 mm, na obrzeżu imiennik wytwórcy i austr.. |
300 zł 340 zł
913 | Odznaka Pamiątkowa sekcji kolarskiej Klubu Sportowego Goplanii Inowrocław, srebro 10.23 g, 37.7 x 25 mm |
300 zł 340 zł
914 | Odznaka Pamiątkowa Kaliskiego Towarzystwa Wioślarskiego, biały metal oksydowany 43.5 x 29 mm, emalia, wstążka |
I UNC |
300 zł 400 zł
915 | Odznaka Pamiątkowa Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego REKORD, biały metal oksydowany 39.5 x 28 mm, emalia, na stronie odwrotnej wygrawerowane nazwisko J. Jakubow.. |
I UNC |
300 zł 500 zł
916 | nienadany medal za wyścig wodny Włocławskiego Towarzystwa Wioślarskiego, srebro 15.69 g, 32.4 mm, wstążka |
I UNC |
300 zł | |
917 | Odznaka Pamiątkowa Włocławskiego Towarzystwa Wioślarskiego, REKORD, biały metal 40 x 28.2 mm, emalia, wstążka |
I UNC |
300 zł 300 zł
918 | Odznaka Pamiątkowa Włocławskiego Towarzystwa Wioślarskiego, biały metal oksydowany 36 x 27 mm, wstążka |
I UNC |
250 zł 200 zł
919 | żeton Włocławskiego Towarzystwa Wioślarskiego zrobiony na 20 fenigówce Królestwa Polskiego, strona główna litery WTW w ozdobnej ligaturze i data 1918, strona odwrotna.. |
I UNC |
200 zł | |
920 | Odznaka Pamiątkowa w kształcie krzyża Za Biegi Przełajowe, mosiądz 55.4 x 48 mm, emalia, na stronie odwrotnej napis ZA PRZEŁAJ |
I UNC |
300 zł | |
921 | Odznaka Pamiątkowa na 20 -lecie Klubu Sportowego Czarni Lwów 1903-1923, mosiądz srebrzony, 25.5 x 20 mm |
200 zł 160 zł
922 | medal za III miejsce w wyścigu rowerowym i biegu na przełaj w Brześciu nad Bugiem 11.X.1925 rok, srebro 12.91 g, 35.6 x 28 mm |
300 zł 240 zł
923 | Odznaka Pamiątkowa na 25 lecie Klubu Sportowego Cracowia w Krakowie 1907-1932, złoto 3.58 g, 23.5 mm, emalia, na stronie głównej miennik wytwórcy JM i państwowa próba.. |
1 000 zł 4 200 zł
924 | nienadana Odznaka Pamiątkowa za ZAWODY ZW(iązku) STRZELECKIEGO 1938, brąz 39 x 37 mm |
I UNC |
200 zł | |
925 | ROSJA medal pośmiertny Na Pamiątkę Panowania Aleksandra III 1881-1894, srebro 11.86 g, 28 mm, Diakov 1094.1 |
II+ EF+ |
300 zł 300 zł
926 | ROSJA Krzyż św. Jerzego, 3 stopień, biały metal 34 x 34 mm, na stronie odwrotnej numer 337-049 i litery Б - M, Diakov 1132.14 (R1) |
1 000 zł wycofane
927 | ROSJA Krzyż św. Jerzego, 4. stopień, srebro 9.95 g, 34 x 34 mm, na stronie odwrotnej numer 686-707, Diakov 1132.4 egz. z aukcji Sincona 7/2048, wyśmienicie zachowany, patyna |
400 zł 950 zł
928 | ROSJA medal Za Gorliwość, srebro 16.57 g, 30 mm, Diakov 1138.3, patyna |
300 zł 380 zł
929 | ROSJA medal Na 25 -lecie Szkoły Cerkiewno-Parafialnej 1884 - 1909, srebro 11.54 g, 28.5 mm, Diakov 1475.1 (R2), na obrzeżu sygnatura wytwórcy ИЛ, rzadki, patyna |
600 zł 850 zł
930 | ROSJA medal Na Pamiątkę 300-lecia Panowania Dynastii Romanowych 1613-1913, brąz złocony 28 mm, Diakow 1548.3, pięknie zachowany |
I UNC |
200 zł 320 zł