Aukcja nr 54

USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013
925 ROSJA
medal pośmiertny Na Pamiątkę Panowania Aleksandra III 1881-1894, srebro 11.86 g, 28 mm, Diakov 1094.1
300 zł
300 zł
926 ROSJA
Krzyż św. Jerzego, 3 stopień, biały metal 34 x 34 mm, na stronie odwrotnej numer 337-049 i litery Б - M, Diakov 1132.14 (R1)
1 000 zł
wycofane
927 ROSJA
Krzyż św. Jerzego, 4. stopień, srebro 9.95 g, 34 x 34 mm, na stronie odwrotnej numer 686-707, Diakov 1132.4 egz. z aukcji Sincona 7/2048, wyśmienicie zachowany, patyna
400 zł
950 zł
928 ROSJA
medal Za Gorliwość, srebro 16.57 g, 30 mm, Diakov 1138.3, patyna
300 zł
380 zł
929 ROSJA
medal Na 25 -lecie Szkoły Cerkiewno-Parafialnej 1884 - 1909, srebro 11.54 g, 28.5 mm, Diakov 1475.1 (R2), na obrzeżu sygnatura wytwórcy ИЛ, rzadki, patyna
600 zł
850 zł
930 ROSJA
medal Na Pamiątkę 300-lecia Panowania Dynastii Romanowych 1613-1913, brąz złocony 28 mm, Diakow 1548.3, pięknie zachowany
200 zł
320 zł
931 ROSJA
żeton pamiątkowy dla Zygmunta Aleksandrowicza Grzezińskiego 1883-1905, kapitana pułku Rjazcy, srebro 15.02 g, 37 x 26 mm, lekko uszkodzona emalia, oryginalne pudełko ..
2 000 zł
17 000 zł
932 ROSJA
owalny medal Na Pamiątkę Założenia Krasnostawskiego Bractwa Przenajświętszej Marii, koniec XIX w, mosiądz 63 x 44 mm, rzadki
600 zł
700 zł