Aukcja nr 54

USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013
557 Monety w oblężeniu Zamościa 1813
2 złote 1813, Zamość, w dacie cyfry 1 i 3 ściśnięte, Plage 125, patyna
2 500 zł
2 400 zł
558 Monety w oblężeniu Zamościa 1813
2 złote 1813, Zamość, odmiana z odwróconą literą D w wyrazie DOPOMOZ, Plage 127
2 000 zł
559 Monety w oblężeniu Zamościa 1813
2 złote 1813, Zamość, w dacie cyfry 1 i 3 rozsunięte, Plage 126, lekko pęknięty krążek, patyna
2 000 zł
1 600 zł
560 Monety w oblężeniu Zamościa 1813
6 groszy 1813, Zamość, Plage 121, dobry stan zachowania jak na ten typ monety, rzadkie
7 500 zł
8 000 zł