Aukcja nr 54
USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013
557 | Monety w oblężeniu Zamościa 1813 2 złote 1813, Zamość, w dacie cyfry 1 i 3 ściśnięte, Plage 125, patyna |
2 500 zł 2 400 zł
558 | Monety w oblężeniu Zamościa 1813 2 złote 1813, Zamość, odmiana z odwróconą literą D w wyrazie DOPOMOZ, Plage 127 |
III VF |
2 000 zł | |
559 | Monety w oblężeniu Zamościa 1813 2 złote 1813, Zamość, w dacie cyfry 1 i 3 rozsunięte, Plage 126, lekko pęknięty krążek, patyna |
III VF |
2 000 zł 1 600 zł
560 | Monety w oblężeniu Zamościa 1813 6 groszy 1813, Zamość, Plage 121, dobry stan zachowania jak na ten typ monety, rzadkie |
III VF |
7 500 zł 8 000 zł