Aukcja nr 54

USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013
344 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Wschowa, na rewersie napis w trzech wierszach, Iger W.98.6.a (R1), rzadki, patyna
250 zł
345 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Wschowa, Iger W.98.1.c (R), patyna
150 zł
150 zł
346 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Wschowa, Iger W.99.2.a
III+/II-
VF+/EF-
200 zł
160 zł
347 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Wschowa, Iger W.99.1.b, patyna
150 zł
200 zł
348 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Wschowa, popiersie króla z bardzo nietypową dla trojaków wschowskich kryzą, Iger -, patyna
150 zł
150 zł
349 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Wschowa, Iger W.00.1.c
150 zł
190 zł
350 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Wschowa, Iger W.00.1.a (ale odmiana napisu SIG III D - G REX PO M D L)
150 zł
140 zł
351 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Wschowa, Iger W.01.3.f, patyna
200 zł
240 zł
352 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Lublin, Iger L.95.4.a, (R2), (ale na rewersie napis POLONIE), rzadki, patyna
400 zł
900 zł
353 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Lublin, Iger L.95.6.c (R), patyna
350 zł
360 zł
354 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Lublin, Iger typ 96.5 (ale nie notuje tego wariantu popiersia), drobna wada bicia, patyna
400 zł
380 zł
355 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Lublin, Iger L.96.6.b (R1), rzadki, patyna
300 zł
500 zł
356 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Lublin, Iger L.96.5.c (R), patyna
300 zł
357 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Lublin, Iger L.96.7.d/c (R1), mennicza wada bicia, rzadki, patyna
250 zł
300 zł
358 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Lublin, Iger L.97.20.a (R2), wyśmienity egzemplarz, piękna patyna
600 zł
1 400 zł
359 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Lublin, skrócona data po bokach Orła, Iger L.97.14.b (R4), lekko niedobity, bardzo rzadki, ciemna patyna
III+/II-
VF+/EF-
750 zł
1 600 zł
360 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Lublin, L.97.5.a (R3), niedobity, rzadki typ monety
500 zł
550 zł
361 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Lublin, Iger L.97.25.a (R1), bardzo ładny
500 zł
650 zł
362 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Lublin, Iger L.97.20.e/d (R1), patyna
400 zł
500 zł
363 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Lublin, Iger L.97.20.b (R1), patyna
400 zł
600 zł