Aukcja nr 19

USD/PLN: 4.250 | EUR/PLN: 4.420 | data: 06-11-1999
36 CESARSTWO RZYMSKIE / Konstantyn I Wielki 307- 337
AE 3/4- emisja pamiątkowa z lat 330- 346, Aw: Popiersie personifikacji Konstantynopola w hełmie w prawo i napis: CONS- TANTINOPOLIS, Rw: Victoria oparta o tarczę w le..
80 zł
210 zł
37 CESARSTWO RZYMSKIE / Konstantyn I Wielki 307- 337
kontrasygnatury na zniszczonej monecie rzymskiej oraz AVG, dobrze czytelne napisy, piękna patyna
80 zł
64 zł