Aukcja nr 19

USD/PLN: 4.250 | EUR/PLN: 4.420 | data: 06-11-1999
Jesteś w: A19  POLSKA
114 Zygmunt I Stary 1506- 1548
grosz 1527, Kraków, Kurp. 40 R1, Gum. 482, patyna.
100 zł
80 zł
115 Zygmunt I Stary 1506- 1548
grosz 1527, Kraków, drugi egzemplarz, drobne różnice w kształcie korony.
100 zł
80 zł
116 Zygmunt I Stary 1506- 1548
grosz 1528, Kraków, Kurp. 47 R, Gum. 483,
100 zł
125 zł
117 Zygmunt I Stary 1506- 1548
grosz 1529, Kraków, Kurp. 48 R, Gum. 484, patyna.
100 zł
105 zł
118 Zygmunt I Stary 1506- 1548
grosz 1531, Toruń, Kurp. 299 R, Gum. 527, na rewersie punca inicjały znanego warszawskiego bankiera i kolekcjonera Xawerego Segno, duża ciekawostka numizmatyczna.
150 zł
360 zł
119 Zygmunt I Stary 1506- 1548
grosz 1532, Toruń, Kurp. 304 R, Gum. 528.
125 zł
190 zł
120 Zygmunt I Stary 1506- 1548
grosz 1535, Toruń, Kurp. 342 R, Gum. 531.
100 zł
110 zł
121 Zygmunt I Stary 1506- 1548
grosz 1535, Elbląg, Kurp. 598 R, Bahr. 9243, ładny egzemplarz.
150 zł
260 zł
122 Zygmunt I Stary 1506- 1548
grosz 1536, Wilno, Kurp. - nieopisana odmiana napisu SIGISMV P REX PO M D LITVAN, Gum. 517, T. 7.
III-
VF-
200 zł
260 zł
123 Zygmunt I Stary 1506- 1548
grosz 1540, Elbląg, Kurp. 611 R, Bahr. 9255.
150 zł
185 zł
124 Zygmunt I Stary 1506- 1548
grosz 1546, Kraków, Kurp. 57 R1, Gum. 488, na awersie punca Czapskiego, patyna.
100 zł
250 zł
125 Zygmunt I Stary 1506- 1548
grosz 1547, Kraków, Kurp. 64 R, Gum. 491, bardzo ładny egzemplarz ze starą patyną.
300 zł
440 zł
126 Zygmunt I Stary 1506- 1548
grosz 1547, Kraków, drugi egzemplarz, patyna.
125 zł
160 zł
127 Zygmunt I Stary 1506- 1548
grosz 1547, Kraków, cyfra 7 w dacie przebita na stemplu z 6 i położona, Kurp.-, rzadki.
100 zł
160 zł
128 Zygmunt I Stary 1506- 1548
półgrosz bez daty, Kraków, Kurp. 34 R1, Gum. 479.
II/III
EF/VF
60 zł
60 zł
129 Zygmunt I Stary 1506- 1548
półgrosz 1509, Wilno, Kurp. 97 R, Gum. 507, patyna.
75 zł
60 zł
130 Zygmunt I Stary 1506- 1548
półgrosz 1511, Wilno, Kurp. 102 R, Gum. 507, stara patyna.
100 zł
100 zł
131 Zygmunt I Stary 1506- 1548
półgrosz 1513, Wilno, Aw: Pogoń i fragment Orła i napis +MONE : DVCIS : LITVNDI : 13 :, Rw: Orzeł i fragment Pogoni i napis +MAGNIDV : 13 : +MONENIE :, moneta dwukrot..
100 zł
110 zł
132 Zygmunt I Stary 1506- 1548
półgrosz 1514, Wilno, Kurp. 110 R, Gum. 507.
75 zł
60 zł
133 Zygmunt I Stary 1506- 1548
półgrosz 1522, Wilno, Kurp. 150 R, Gum. 512, stara patyna.
100 zł
210 zł