Aukcja nr 12

USD/PLN: 2.800 | EUR/PLN: 3.620 | data: 23-11-1996
Jesteś w: A12  MONETY OBCE  ROSJA  Mikołaj II 1894-1917
996 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
10 rubli 1909, Aw: Głowa w lewo, w otoku napis, Rw: Orzeł dwugłowy, poniżej nominał i data, Uzdenikow 344, rzadkirocznik
350 zł
380 zł
997 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
5 rubli 1911, Aw: Głowa w lewo, w otoku napis, Rw: Orzeł dwugłowy, poniżej nominał i data, Uzdenikow 350, monetaz bardzo ładnym lustrem- bardzo rzadka
500 zł
620 zł
998 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1896- koronacyjny, Aw: Głowa w lewo, w otoku napis, Rw: Insygnia cesarskie w wieńcu, Uzdenikow 4126
130 zł
999 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1896, Paryż, Aw: Głowa w lewo, w otoku napis, Rw: Orzeł dwugłowy, poniżej nominał i data, Uzdenikow 2030,bardzo rzadki w tym stanie zachowania
150 zł
120 zł
1000 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1897, Bruksela, Aw: Głowa w lewo, w otoku napis, Rw: Orzeł dwugłowy, poniżej nominał i data, Uzdenikow2039, bardzo rzadki w tym stanie zachowania
150 zł
270 zł
1001 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1897 (mennica ?), Aw: Głowa w lewo, w otoku napis, Rw: Orzeł dwugłowy, poniżej nominał i data, na ranciebrak napisu, Uzdenikow, ogromna rzadkość
500 zł
760 zł
1002 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1898- pomnikowy, Aw: Głowa Aleksandra II, w otoku napisy, Rw: Pomnik Aleksandra II na tle Kremla i napisy,Uzdenikow 4128, bardzo rzadki w tym stanie zachowania
1 750 zł
1 400 zł
1003 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1904, Aw: Głowa w lewo, w otoku napis, Rw: Orzeł dwugłowy, poniżej nominał i data, Uzdenikow 2103, bardzorzadki
500 zł
520 zł
1004 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1905, Aw: Głowa w lewo, w otoku napis, Rw: Orzeł dwugłowy, poniżej nominał i data, Uzdenikow 2109, bardzorzadki
380 zł
390 zł
1005 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1912- 100-lecie Bitwy pod Borodino, Aw: Orzeł w tarczy, w otoku napisy, Rw: Napisy, Uzdenikow 4129
200 zł
230 zł
1006 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
50 kopiejek 1914, Uzdenikow 2170, idealny stan zachowania z bardzo ładną patyną
50 zł
100 zł
1007 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
15 kopiejek 1917, Uzdenikow 2186, rzadkie
80 zł
65 zł
1008 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
2 kopiejki 1915, Uzdenikow 3883, pospolity rocznik w niespotykanym stanie zachowania
20 zł