Aukcja 10 / 870

USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
Jesteś w: A10  MEDALE

medal sygnowany G TEODOR TOLSTOI, wybity w 1828 roku z okazji 250 rocznicy założenia przez Stefana BatoregoUniwersytetu w Wilnie, Aw: Popiersia Batorego i Aleksandra I i napis, Rw: Popiersie Mikołaja I i napis, H-Cz.3620R3, brąz 56 mm, 166.90 g., drobne uszkodzenia w tle

Numer: 870
Opis: medal sygnowany G TEODOR TOLSTOI, wybity w 1828 roku z okazji 250 rocznicy założenia przez Stefana BatoregoUniwersytetu w Wilnie, Aw: Popiersia Batorego i Aleksandra I i napis, Rw: Popiersie Mikołaja I i napis, H-Cz.3620R3, brąz 56 mm, 166.90 g., drobne uszkodzenia w tle
Stan: II, Extremely Fine
Cena szacunkowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 200 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 865