Aukcja 10 / 850

USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
Jesteś w: A10  MEDALE

medal sygnowany h (Jan Höhn jun.) wybity w 1660 roku z okazji zawarcia Pokoju Oliwskiego, Aw: Na tle panoramyGdańska łan zboża, wokół napis: POST BELLUM.., Rw: Napis w 17 wierszach, niżej herb Gdańska, Racz.144,H-Cz.2148 R3, srebro 79.5 mm, 115.78 g., medal ten jest uważany za jedno z najdoskonalszych dzieł Höhna, stangabinetowy, piękna stara patyna

Numer: 850
Opis: medal sygnowany h (Jan Höhn jun.) wybity w 1660 roku z okazji zawarcia Pokoju Oliwskiego, Aw: Na tle panoramyGdańska łan zboża, wokół napis: POST BELLUM.., Rw: Napis w 17 wierszach, niżej herb Gdańska, Racz.144,H-Cz.2148 R3, srebro 79.5 mm, 115.78 g., medal ten jest uważany za jedno z najdoskonalszych dzieł Höhna, stangabinetowy, piękna stara patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 18-11-1995
Cena szacunkowa: 6 000 zł
Cena wywoławcza: 4 800 zł
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Ilość odsłon: 1116