Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, papiery wartościowe, banknoty, kolekcja Lucow, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, zagraniczne.
Rozpoczęcie: 26-01-2026 18:00
Zakończenie: 05-02-2026 20:00 ÷ 22:44
trwa licytacja
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Grecja i posthellenistyczne, drachma, (ok. 155–130 pne)
Grecja i posthellenistyczne, drachma, (ok. 155–130 pne)
433119
Aw: Popiersie króla w prawo, ΒΑΣΙΛΕΩΣ ΣΩΤΗΡΟΣ ΜΕΝΑΝΔΡΟΥ; ...
III

60 zł

szac. 100 zł

21 wyświetleń

0 8 dni
Rzym prowincjonalny, prutah
Rzym prowincjonalny, prutah
433203
Aw: Legenda w wieńcu; Rw: Dwa rogi obfitości, pomiędzy ni...
IV

60 zł

szac. 100 zł

12 wyświetleń

0 8 dni
zestaw 2 monet, XIV w.
zestaw 2 monet, XIV w.
433219
w skład zestawu wchodzi denar pyrzycki i denar szczeciński
III/III-

60 zł

szac. 100 zł

5 wyświetleń

0 8 dni
Polska, denar, data nieczytelna (1606??)
Polska, denar, data nieczytelna (1606??)
433020
skrócona data 0-6(??)
III/III+

60 zł

szac. 100 zł

23 wyświetleń

0 8 dni
Polska, denar, 1590
Polska, denar, 1590
433019
III

60 zł

szac. 100 zł

11 wyświetleń

0 8 dni
Polska, złotówka (tymf), 1663 AT
Polska, złotówka (tymf), 1663 AT
433212
III-

60 zł

szac. 100 zł

10 wyświetleń

0 8 dni
Polska, szóstak, 1682 (?)
Polska, szóstak, 1682 (?)
433459
popiersie króla w wieńcu laurowym i płaszczu, na rewersie...
III+

60 zł

szac. 100 zł

20 wyświetleń

0 8 dni
Polska, grosz srebrny, 1767 FS
Polska, grosz srebrny, 1767 FS
433046
korona nad monogramem bez krzyża, brak kropki po dacie
III-

60 zł

szac. 100 zł

9 wyświetleń

0 8 dni
różne, zestaw 3 monet, 1579–1673
różne, zestaw 3 monet, 1579–1673
433057
1) dwudenar 1579, Mitawa, Księstwo Kurlandii – Gotthard K...
III/IV

60 zł

szac. 100 zł

11 wyświetleń

0 8 dni
Watykan, Rok Jubileuszowy, 1900
Watykan, Rok Jubileuszowy, 1900
433111
Aw: Popiersie papieża w lewo, na dole sygnatura BIANCHI, ...
II+

60 zł

szac. 100 zł

16 wyświetleń

0 8 dni

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 12%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.