Zakończenie: 05-02-2026 20:00 ÷ 22:44
trwa licytacja
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Grecja i posthellenistyczne, drachma, (ok. 155–130 pne)
433119
Aw: Popiersie króla w prawo, ΒΑΣΙΛΕΩΣ ΣΩΤΗΡΟΣ ΜΕΝΑΝΔΡΟΥ; ... | III |
60 zł szac. 100 zł 21 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Rzym prowincjonalny, prutah
433203
Aw: Legenda w wieńcu; Rw: Dwa rogi obfitości, pomiędzy ni... | IV |
60 zł szac. 100 zł 12 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
zestaw 2 monet, XIV w.
433219
w skład zestawu wchodzi denar pyrzycki i denar szczeciński | III/III- |
60 zł szac. 100 zł 5 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Polska, denar, data nieczytelna (1606??)
433020
skrócona data 0-6(??) | III/III+ |
60 zł szac. 100 zł 23 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Polska, denar, 1590
433019
| III |
60 zł szac. 100 zł 11 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Polska, złotówka (tymf), 1663 AT
433212
| III- |
60 zł szac. 100 zł 10 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Polska, szóstak, 1682 (?)
433459
popiersie króla w wieńcu laurowym i płaszczu, na rewersie... | III+ |
60 zł szac. 100 zł 20 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Polska, grosz srebrny, 1767 FS
433046
korona nad monogramem bez krzyża, brak kropki po dacie | III- |
60 zł szac. 100 zł 9 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
różne, zestaw 3 monet, 1579–1673
433057
1) dwudenar 1579, Mitawa, Księstwo Kurlandii – Gotthard K... | III/IV |
0 | 8 dni | |
Watykan, Rok Jubileuszowy, 1900
433111
Aw: Popiersie papieża w lewo, na dole sygnatura BIANCHI, ... | II+ |
60 zł szac. 100 zł 16 wyświetleń |
0 | 8 dni |