Średniowiecze, zestaw 2 monet

Rozpoczęcie: 26-01-2026 18:00
Zakończenie: 05-02-2026 21:14:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Średniowiecze, zestaw 2 monet

Średniowiecze, zestaw 2 monet

Licytuj
433210
Opis: Średniowiecze, zestaw 2 monet, denar krzyżowy X-XI w. (typ VII), Saksonia - anonimowi biskupi sascy / grosz praski - Jan Luksemburski, Czechy, Jan I Luksemburski (1310–1346), Kutná Hora
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, razem 2 sztuki
Literatura: CNP typ VII / Frynas B.27.2

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 19