Średniowiecze, zestaw 2 monet
Zakończenie: 05-02-2026 21:14:00
Średniowiecze, zestaw 2 monet
Licytuj| Numer: |
433210
| Opis: | Średniowiecze, zestaw 2 monet, denar krzyżowy X-XI w. (typ VII), Saksonia - anonimowi biskupi sascy / grosz praski - Jan Luksemburski, Czechy, Jan I Luksemburski (1310–1346), Kutná Hora |
| Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
| Dodatkowe informacje: | srebro, razem 2 sztuki |
| Literatura: | CNP typ VII / Frynas B.27.2 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 19