Zakończenie: 05-02-2026 20:00 ÷ 22:44
trwa licytacja
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Republika Rzymska, denar, (128 pne)
433122
Aw: Głowa Romy w hełmie w prawo, za głową X, Rw: Bogini w... | IV+ |
— start 90 zł 10 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Republika Rzymska, denar, (137 pne)
433123
Aw: Głowa Romy w hełmie w lewo, z przodu X, z tyłu [TAMPI... | III/IV |
— start 120 zł 11 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Republika Rzymska, denar, (60 pne)
433124
Aw: Popiersie Leukonii w prawo, przed nią P YPSAE S C, za... | III- |
— start 150 zł 14 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Republika Rzymska, denar, (125 pne)
433125
Aw: Głowa Romy w prawo, po lewej LAECA; Rw: Libertas w kw... | III- |
— start 90 zł 7 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Republika Rzymska, denar serratus, (106 pne)
433126
Aw: Głowa Jupitera w wieńcu w lewo, z prawej punca L, Jup... | III- |
— start 150 zł 10 wyświetleń |
0 | 9 dni |