Polska, Krzyż Srebrny Orderu Virtuti Militari

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 22:10:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
432592
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa (1945–1989), Krzyż Srebrny Orderu Virtuti Militari, Warszawa, Krzyż kawalerski, na ramionach VIR-TUTI MILI / TARI, ramiona w czarnej emaliowanej obwódce, na środku krzyża obręcz z liści wawrzynu, wewnątrz której emaliowany na biało Orzeł (bez korony), na stronie odwrotnej w medalionie obręcz z liści wawrzynu, wewnątrz której napis HONOR / I / OJCZYZNA / 1792, krzyż jednoczęściowy, mocowany na wstążkę
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, emalia, 39.6 x 43.1 mm, 25.06 g (ze wstążką), patyna, dodatkowo oryginalne pudełko

Cena aktualna: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 57