Polska, 1 gulden, 1923
Zakończenie: 22-01-2026 21:32:20
Polska, 1 gulden, 1923
Licytuj| Numer: |
431838
| Opis: | Polska - Wolne Miasto Gdańsk (1920–1939), 1 gulden, 1923, Utrecht, Koga |
| Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | delikatna patyna |
| Literatura: | AKS 14, Jaeger D.7, CNG 516, Parchimowicz 61a |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 16