Grecja i posthellenistyczne, diobol, (ok. 325–280 pne)

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 21:03:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
432536
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Kalabria - Tarent, diobol, (ok. 325–280 pne), Aw: Głowa Ateny w hełmie w prawo, Rw: Herakles klęczący i duszący lwa, za nim maczuga
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 12.9 mm, 1.28 g, patyna, ładnie zachowana moneta
Literatura: HN Italy 976

Cena aktualna: 230 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 43