Grecja i posthellenistyczne, diobol, (ok. 325–280 pne)
Zakończenie: 22-01-2026 21:03:20
Licytuj| Numer: |
432536
| Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Kalabria - Tarent, diobol, (ok. 325–280 pne), Aw: Głowa Ateny w hełmie w prawo, Rw: Herakles klęczący i duszący lwa, za nim maczuga |
| Stan zachowania: | III+/II-, Extremely Fine / Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 12.9 mm, 1.28 g, patyna, ładnie zachowana moneta |
| Literatura: | HN Italy 976 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 43