Polska, odznaka sołtysa guberni kaliskiej, 1864

Rozpoczęcie: 05-01-2026 18:00
Zakończenie: 15-01-2026 22:12:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
432227
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Aleksander II (1855–1881), odznaka sołtysa guberni kaliskiej, 1864, na ukoronowanej tarczy baranek między dwoma kłosami
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, 49.3 x 47.7 mm, 58.16 g, dodatkowo łańcuszek z mocowaniem na agrafkę, miejscowa patyna
Literatura: Sawicki s. 24

Cena aktualna: 165 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 66