Polska, odznaka sołtysa guberni kaliskiej, 1864
Zakończenie: 15-01-2026 22:12:40
Licytuj| Numer: |
432227
| Opis: | Polska - Zabór rosyjski - Aleksander II (1855–1881), odznaka sołtysa guberni kaliskiej, 1864, na ukoronowanej tarczy baranek między dwoma kłosami |
| Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | mosiądz, 49.3 x 47.7 mm, 58.16 g, dodatkowo łańcuszek z mocowaniem na agrafkę, miejscowa patyna |
| Literatura: | Sawicki s. 24 |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 66