Rosja, 3 ruble, 1991

Rozpoczęcie: 05-01-2026 18:00
Zakończenie: 15-01-2026 21:47:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Rosja, 3 ruble, 1991

Rosja, 3 ruble, 1991

Licytuj
432233
Opis: Rosja - ZSRS (1922–1991), 3 ruble, 1991, Moskwa, 500-lecie Zjednoczonego Państwa Rosyjskiego – Teatr Wielki
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 900, 34.75 g, stemple lustrzane, minimalne ryski, patyna, nakład 40.000 sztuk, moneta w plastikowym kapslu
Literatura: Parchimowicz 212

Cena aktualna: 190 zł
Cena wywoławcza: 170 zł
Cena szacunkowa: 280 zł
Ilość odsłon: 9