Rosja, 3 ruble, 1991
Zakończenie: 15-01-2026 21:47:40
Rosja, 3 ruble, 1991
Licytuj| Numer: |
432233
| Opis: | Rosja - ZSRS (1922–1991), 3 ruble, 1991, Moskwa, 500-lecie Zjednoczonego Państwa Rosyjskiego – Teatr Wielki |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | srebro próby 900, 34.75 g, stemple lustrzane, minimalne ryski, patyna, nakład 40.000 sztuk, moneta w plastikowym kapslu |
| Literatura: | Parchimowicz 212 |
Cena wywoławcza: 170 zł
Cena szacunkowa: 280 zł
Ilość odsłon: 9