Rosja, 3 ruble, 1990
Zakończenie: 15-01-2026 21:47:00
Rosja, 3 ruble, 1990
Licytuj| Numer: |
432231
| Opis: | Rosja - ZSRS (1922–1991), 3 ruble, 1990, Leningrad, 500-lecie Zjednoczonego Państwa Rosyjskiego - Twierdza Pietropawłowska |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | srebro próby 900, 34.68 g, stemple lustrzane, patyna, nakład 40.000 sztuk, moneta w plastikowym kapslu |
| Literatura: | Parchimowicz 207 |
Cena wywoławcza: 170 zł
Cena szacunkowa: 280 zł
Ilość odsłon: 11