Rosja, 3 ruble, 1990

Rozpoczęcie: 05-01-2026 18:00
Zakończenie: 15-01-2026 21:47:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Rosja, 3 ruble, 1990

Rosja, 3 ruble, 1990

Licytuj
432231
Opis: Rosja - ZSRS (1922–1991), 3 ruble, 1990, Leningrad, 500-lecie Zjednoczonego Państwa Rosyjskiego - Twierdza Pietropawłowska
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 900, 34.68 g, stemple lustrzane, patyna, nakład 40.000 sztuk, moneta w plastikowym kapslu
Literatura: Parchimowicz 207

Cena aktualna: 190 zł
Cena wywoławcza: 170 zł
Cena szacunkowa: 280 zł
Ilość odsłon: 11