Rosja, 3 ruble, 1988
Zakończenie: 15-01-2026 21:46:40
Rosja, 3 ruble, 1988
Licytuj| Numer: |
432230
| Opis: | Rosja - ZSRS (1922–1991), 3 ruble, 1988, Leningrad, 1.000-lecie Chrześcijaństwa na Rusi – srebrnik Włodzimierza |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | srebro próby 900, 34.70 g, stemple lustrzane, patyna, nakład 35.000 sztuk, moneta w plastikowym kapslu |
| Literatura: | Parchimowicz 202 |
Cena wywoławcza: 170 zł
Cena szacunkowa: 280 zł
Ilość odsłon: 17