Niemcy, 3 fenigi, 1765

Rozpoczęcie: 05-01-2026 18:00
Zakończenie: 15-01-2026 21:37:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Niemcy, 3 fenigi, 1765

Niemcy, 3 fenigi, 1765

Licytuj
431780
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Fryderyk August III (1763–1806), 3 fenigi, 1765
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, pięknie zachowane
Literatura: Kahnt 1136

Cena aktualna: 65 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 24