Niemcy, 3 fenigi, 1765
Zakończenie: 15-01-2026 21:37:40
Niemcy, 3 fenigi, 1765
Licytuj| Numer: |
431780
| Opis: | Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Fryderyk August III (1763–1806), 3 fenigi, 1765 |
| Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | patyna, pięknie zachowane |
| Literatura: | Kahnt 1136 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 24