Niemcy, 2/3 talara (gulden), 1679 HB
Zakończenie: 15-01-2026 21:32:00
Licytuj| Numer: |
432101
| Opis: | Niemcy - Brunszwik-Calenberg-Hannover - Jan Fryderyk (1665–1679), 2/3 talara (gulden), 1679 HB, Clausthal |
| Stan zachowania: | II-/III+, Extremely Fine / Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 14.57 g, uderzenie na rancie, ładna stara patyna |
| Literatura: | Davenport 379, Welter 1730 |
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 29