Niemcy, 2/3 talara (gulden), 1679 HB

Rozpoczęcie: 05-01-2026 18:00
Zakończenie: 15-01-2026 21:32:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
432101
Opis: Niemcy - Brunszwik-Calenberg-Hannover - Jan Fryderyk (1665–1679), 2/3 talara (gulden), 1679 HB, Clausthal
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.57 g, uderzenie na rancie, ładna stara patyna
Literatura: Davenport 379, Welter 1730

Cena aktualna: 640 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 29