Kanada, 1 dolar, 1972
Zakończenie: 15-01-2026 21:26:00
Kanada, 1 dolar, 1972
Licytuj| Numer: |
432295
| Opis: | Kanada - Elżbieta II (1952–2022), 1 dolar, 1972, Ottawa, Canoe |
| Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | srebro próby 500, 23.55 g, stemple zwykłe, patyna |
| Literatura: | KM 64.2a |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 17