Kanada, 1 dolar, 1972

Rozpoczęcie: 05-01-2026 18:00
Zakończenie: 15-01-2026 21:26:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Kanada, 1 dolar, 1972

Kanada, 1 dolar, 1972

Licytuj
432295
Opis: Kanada - Elżbieta II (1952–2022), 1 dolar, 1972, Ottawa, Canoe
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 500, 23.55 g, stemple zwykłe, patyna
Literatura: KM 64.2a

Cena aktualna: 70 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 17