Hiszpania, 5 peset, 1898
Zakończenie: 15-01-2026 21:24:40
Hiszpania, 5 peset, 1898
Licytuj| Numer: |
431801
| Opis: | Hiszpania - Alfons XIII (1886–1931), 5 peset, 1898, Madryt |
| Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, ok. 25 g, drobne uszkodzenia obrzeża, patyna |
| Literatura: | KM 707 |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 16