Hiszpania, 5 peset, 1898

Rozpoczęcie: 05-01-2026 18:00
Zakończenie: 15-01-2026 21:24:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Hiszpania, 5 peset, 1898

Hiszpania, 5 peset, 1898

Licytuj
431801
Opis: Hiszpania - Alfons XIII (1886–1931), 5 peset, 1898, Madryt
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, ok. 25 g, drobne uszkodzenia obrzeża, patyna
Literatura: KM 707

Cena aktualna: 240 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 16