Austria, talar, 1748
Zakończenie: 15-01-2026 21:16:20
Austria, talar, 1748
Licytuj| Numer: |
432112
| Opis: | Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Andrzej Jakub graf Dietrichstein (1747–1753), talar, 1748, Salzburg, Aw: Popiersie władcy w prawo, legenda; Rw: Kapelusz z chwostami, poniżej tarcza herbowa, legenda |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 28.94 g, rysy w tle, ciemna patyna |
| Literatura: | Davenport 1245, Probszt 2217, Zöttl 2858 |
Cena wywoławcza: 3 000 zł
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Ilość odsłon: 26