Austria, talar, 1748

Rozpoczęcie: 05-01-2026 18:00
Zakończenie: 15-01-2026 21:16:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Austria, talar, 1748

Austria, talar, 1748

Licytuj
432112
Opis: Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Andrzej Jakub graf Dietrichstein (1747–1753), talar, 1748, Salzburg, Aw: Popiersie władcy w prawo, legenda; Rw: Kapelusz z chwostami, poniżej tarcza herbowa, legenda
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.94 g, rysy w tle, ciemna patyna
Literatura: Davenport 1245, Probszt 2217, Zöttl 2858

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 3 000 zł
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Ilość odsłon: 26