Austria, 1 krajcar, 1668

Rozpoczęcie: 05-01-2026 18:00
Zakończenie: 15-01-2026 21:15:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Austria, 1 krajcar, 1668

Austria, 1 krajcar, 1668

Licytuj
431236
Opis: Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Maksymilian Gandolf graf Kuenburg (1668–1687), 1 krajcar, 1668, Salzburg
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Probszt 1695, Zöttl 2039

Cena aktualna: 36 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 12