Austria, 1 krajcar, 1668
Zakończenie: 15-01-2026 21:15:40
Austria, 1 krajcar, 1668
Licytuj| Numer: |
431236
| Opis: | Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Maksymilian Gandolf graf Kuenburg (1668–1687), 1 krajcar, 1668, Salzburg |
| Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Probszt 1695, Zöttl 2039 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 12