Polska, 1 grosz, 1931

Rozpoczęcie: 05-01-2026 18:00
Zakończenie: 15-01-2026 20:48:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, 1 grosz, 1931

Polska, 1 grosz, 1931

Licytuj
432184
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 1 grosz, 1931, Warszawa
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, ładny egzemplarz
Literatura: Parchimowicz 101f

Cena aktualna: 75 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 18