Polska, 5 złotych, 1936
Zakończenie: 15-01-2026 20:42:00
Polska, 5 złotych, 1936
Licytuj| Numer: |
432142
| Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 5 złotych, 1936, Warszawa, Żaglowiec |
| Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna, widoczny duży blask |
| Literatura: | Parchimowicz 119 |
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 20