Polska, 5 złotych, 1938
Zakończenie: 15-01-2026 20:41:20
Polska, 5 złotych, 1938
Licytuj| Numer: |
432170
| Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 5 złotych, 1938, Warszawa, Józef Piłsudski |
| Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | przetarte, patyna |
| Literatura: | Parchimowicz 118d |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 13