Polska, 5 złotych, 1934

Rozpoczęcie: 05-01-2026 18:00
Zakończenie: 15-01-2026 20:40:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, 5 złotych, 1934

Polska, 5 złotych, 1934

Licytuj
432283
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 5 złotych, 1934, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: czyszczone, delikatna patyna
Literatura: Parchimowicz 118a

Cena aktualna: 105 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 9