Polska, 5 złotych, 1934
Zakończenie: 15-01-2026 20:40:40
Polska, 5 złotych, 1934
Licytuj| Numer: |
432283
| Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 5 złotych, 1934, Warszawa, Józef Piłsudski |
| Stan zachowania: | III+/II-, Extremely Fine / Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | czyszczone, delikatna patyna |
| Literatura: | Parchimowicz 118a |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 9