Polska, 5 złotych, 1934 S
Zakończenie: 15-01-2026 20:40:20
Polska, 5 złotych, 1934 S
Licytuj| Numer: |
432168
| Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 5 złotych, 1934 S, Warszawa, Józef Piłsudski - Orzeł Strzelecki |
| Stan zachowania: | I-/II+, Nearly Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | plamista patyna, bardzo ładne bez śladów obiegu |
| Literatura: | Parchimowicz 117 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 21