Polska, szóstak, 1666 TLB

Rozpoczęcie: 05-01-2026 18:00
Zakończenie: 15-01-2026 20:31:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, szóstak, 1666 TLB

Polska, szóstak, 1666 TLB

Licytuj
432218
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety litewskie, szóstak, 1666 TLB, Wilno, odmiana z kropkami po bokach nominału
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Ivanauskas 7JK15-3, H-Cz. 2301, Kop. 3623 (R1)

Cena aktualna: 680 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 31