Polska, szóstak, 1666 TLB
Zakończenie: 15-01-2026 20:31:20
Polska, szóstak, 1666 TLB
Licytuj| Numer: |
432218
| Opis: | Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety litewskie, szóstak, 1666 TLB, Wilno, odmiana z kropkami po bokach nominału |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Ivanauskas 7JK15-3, H-Cz. 2301, Kop. 3623 (R1) |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 31