Polska, zestaw 2 x półgrosz

Rozpoczęcie: 05-01-2026 18:00
Zakończenie: 15-01-2026 20:25:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, zestaw 2 x półgrosz

Polska, zestaw 2 x półgrosz

Licytuj
431724
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - monety koronne, zestaw 2 x półgrosz, Kraków, w skład zestawu wchodzą roczniki 1508 i 1511
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: razem 2 sztuki, patyna
Literatura: Kop. 408, 413

Cena aktualna: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 14