Polska, zestaw 2 x półgrosz
Zakończenie: 15-01-2026 20:25:00
Polska, zestaw 2 x półgrosz
Licytuj| Numer: |
431724
| Opis: | Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - monety koronne, zestaw 2 x półgrosz, Kraków, w skład zestawu wchodzą roczniki 1508 i 1511 |
| Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
| Dodatkowe informacje: | razem 2 sztuki, patyna |
| Literatura: | Kop. 408, 413 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 14