Węgry, denar

Rozpoczęcie: 05-01-2026 18:00
Zakończenie: 15-01-2026 20:17:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Węgry, denar

Węgry, denar

Licytuj
431246
Opis: Węgry - Bela II Ślepy (1131–1141), denar, Aw: Głowa na wprost, z boków lilie, HB RE, Rw: Krzyż z klinami w kątach, napis LADLAVS RE
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 10.5 mm, 0.23 g, patyna
Literatura: Frynas H.11.2, Huszár 49, Lengyel 11/3A

Cena aktualna: 70 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 21