Himjaryci i Sabejczycy, kwinar (hemidrachma), II w. n.e.
Zakończenie: 15-01-2026 20:14:00
Licytuj| Numer: |
431136
| Opis: | Himjaryci i Sabejczycy - Amdan Bayyin, kwinar (hemidrachma), II w. n.e., Aw: Głowa w prawo, po lewej monogram; Rw: Głowa w prawo, inskrypcja wokoło |
| Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 14.5 mm, 1.48 g, kształt miseczkowaty, rzadki typ monety |
| Literatura: | Sear GIC 5717–5722 |
Cena wywoławcza: 135 zł
Cena szacunkowa: 225 zł
Ilość odsłon: 40