Himjaryci i Sabejczycy, kwinar (hemidrachma), II w. n.e.

Rozpoczęcie: 05-01-2026 18:00
Zakończenie: 15-01-2026 20:14:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
431136
Opis: Himjaryci i Sabejczycy - Amdan Bayyin, kwinar (hemidrachma), II w. n.e., Aw: Głowa w prawo, po lewej monogram; Rw: Głowa w prawo, inskrypcja wokoło
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.5 mm, 1.48 g, kształt miseczkowaty, rzadki typ monety
Literatura: Sear GIC 5717–5722

Cena aktualna: 140 zł
Cena wywoławcza: 135 zł
Cena szacunkowa: 225 zł
Ilość odsłon: 40