Cesarstwo Rzymskie, sesterc, 146

Rozpoczęcie: 05-01-2026 18:00
Zakończenie: 15-01-2026 20:11:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
431966
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Antoniusz Pius (138–161), sesterc, 146, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, ANTONINVS AVG PIVS P P TR P COS IIII, Rw: Securitas siedząca w lewo, trzymająca krótkie berło, po bokach S - C
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 31.9 mm, 23.95 g, patyna
Literatura: RIC 782, C. 757

Cena aktualna: 125 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 59