Cesarstwo Rzymskie, sesterc, 146
Zakończenie: 15-01-2026 20:11:20
Licytuj| Numer: |
431966
| Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Antoniusz Pius (138–161), sesterc, 146, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, ANTONINVS AVG PIVS P P TR P COS IIII, Rw: Securitas siedząca w lewo, trzymająca krótkie berło, po bokach S - C |
| Stan zachowania: | IV, Fine |
| Dodatkowe informacje: | brąz, 31.9 mm, 23.95 g, patyna |
| Literatura: | RIC 782, C. 757 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 59