Niemcy, medal religijny wagi dukata, XVIII w.

Rozpoczęcie: 05-01-2026 18:00
Zakończenie: 15-01-2026 20:09:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
432114
Opis: Niemcy - Hamburg – miasto, medal religijny wagi dukata, XVIII w., Aw: IV Przykazanie Boże; Rw: Trzy drzewa w doniczkach, poniżej DAS HILF HERR IESU, powyżej legenda WOL DEM DER FREUD / AN SEINEN KIN- / DERN / ERLEBT
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złoto, 22.1 mm, 3.48 g, lekko podgięty
Literatura: Gaed. zu II, S. 131, 135; Slg. Goppel zu 1142; Slg. Vogel (Auktion Künker 221) 8794 var

Cena aktualna: 2 200 zł
Cena wywoławcza: 2 100 zł
Cena szacunkowa: 3 500 zł
Ilość odsłon: 69