Niemcy, medal religijny wagi dukata, XVIII w.
Zakończenie: 15-01-2026 20:09:00
Licytuj| Numer: |
432114
| Opis: | Niemcy - Hamburg – miasto, medal religijny wagi dukata, XVIII w., Aw: IV Przykazanie Boże; Rw: Trzy drzewa w doniczkach, poniżej DAS HILF HERR IESU, powyżej legenda WOL DEM DER FREUD / AN SEINEN KIN- / DERN / ERLEBT |
| Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | złoto, 22.1 mm, 3.48 g, lekko podgięty |
| Literatura: | Gaed. zu II, S. 131, 135; Slg. Goppel zu 1142; Slg. Vogel (Auktion Künker 221) 8794 var |
Cena wywoławcza: 2 100 zł
Cena szacunkowa: 3 500 zł
Ilość odsłon: 69