wydawnictwa polskie, Kałkowski Tadeusz – Tysiąc Lat Monety Polskiej, Kraków 1974, II wydanie, b..
Zakończenie: 15-01-2026 20:03:00
Licytuj| Numer: |
431375
| Opis: | wydawnictwa polskie, Kałkowski Tadeusz – Tysiąc Lat Monety Polskiej, Kraków 1974, II wydanie, brak ISBN |
| Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | prawie 500 stron formatu A4 z dużymi zdjęciami monet na niemalże każdej stronie, twarda płócienna oprawa z nieco podniszczoną obwolutą, bardzo poszukiwana książka od której każdy kolekcjoner powinien zacząć spotkanie z numizmatyką |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 17