wydawnictwa polskie, Kałkowski Tadeusz – Tysiąc Lat Monety Polskiej, Kraków 1974, II wydanie, b..

Rozpoczęcie: 05-01-2026 18:00
Zakończenie: 15-01-2026 20:03:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
431375
Opis: wydawnictwa polskie, Kałkowski Tadeusz – Tysiąc Lat Monety Polskiej, Kraków 1974, II wydanie, brak ISBN
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: prawie 500 stron formatu A4 z dużymi zdjęciami monet na niemalże każdej stronie, twarda płócienna oprawa z nieco podniszczoną obwolutą, bardzo poszukiwana książka od której każdy kolekcjoner powinien zacząć spotkanie z numizmatyką

Cena aktualna: 36 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 17