Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1247–1258

Rozpoczęcie: 05-01-2026 18:00
Zakończenie: 15-01-2026 20:19:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
198597
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 19.9 mm, 0.16 g
Literatura: BRP Prusy T2.8, W. 11a

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 17