Rosja, 50 kopiejek, 1894 (А•Г)
Zakończenie: 08-01-2026 22:38:10
Licytuj| Numer: |
431865
| Opis: | Rosja - Aleksander III (1881–1894), 50 kopiejek, 1894 (А•Г), Petersburg |
| Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
| Dodatkowe informacje: | ciemna patyna, rzadszy rocznik |
| Literatura: | Bitkin 87, Kazakov 797.2 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 5